Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Ogłoszenie o pracę- Specjalista ds. emisji do powietrza (Bełchatów)

Strona główna > Ogłoszenie o pracę- Specjalista ds. emisji do powietrza (Bełchatów)

ECO-ABC Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat, wyspecjalizowana  w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych.

Obecnie do zakładu  w Bełchatowie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. emisji do powietrza

Miejsce pracy:  Bełchatów

Zadania:

  • nadzór nad utrzymaniem sprawności technicznej aparatów i urządzeń do pomiarów ciągłych emisji
    w spalarniach odpadów medycznych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych AMS  w sytuacjach awaryjnych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu aparatów  i urządzeń AMS,
  • analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń wszystkich spalarni ECO-ABC,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Państwową Inspekcję Pracy,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Inspekcję Sanitarną,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Inspekcję Ochrony Środowiska,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Inspekcję Weterynaryjną,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez nadzór budowlany,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Państwową Straż Pożarną,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • planowanie i zlecanie niezbędnych badań i pomiarów wymaganych przez w/w instytucje.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • minimum 5 letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów z zakresu emisji do powietrza ze spalarni odpadów, QAL2, QAL3,AST
  • znajomość przepisów : dozoru i eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych, sanitarnych, przeciwpożarowych, budowlanych, ochrony środowiska, weterynaryjnych,
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów
  • skuteczność w działaniu, cechy lidera
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane:

  • uprawnienia energetyczne gr I i II w zakresie dozoru lub eksploatacji
  • uprawnienia SEP kat. D i E, Gr 1 i 2

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia pracy
Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych