Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Ogłoszenie o pracę na stanowisko Kierowca kat. B

Strona główna > Ogłoszenie o pracę na stanowisko Kierowca kat. B

ECO-ABC Sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie to firma ogólnopolska działająca na rynku od 25 lat, wyspecjalizowana w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko: kierowca kat. B

Praca od poniedziałku do piątku, możliwe wyjazdy służbowe/ delegacje

Zadania:

– odbiór odpadów medycznych od kontrahentów

– wystawianie dokumentów potwierdzających wykonanie usługi

– dbanie o terminowe odbiory oraz należyte ich wykonanie

– dbanie o czystość samochodu i stan powierzonych narzędzi

Wymagania:

– prawo jazdy kat. B

– znajomość topografii kraju

– mile widziane badania psychotechniczne

– mile widziane uprawnienia ADR

– samodzielność i zaangażowanie

– wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– pracę od poniedziałku do piątku (wolne soboty)

– pracę na pełen etat z umową o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące)

– wynagrodzenie: podstawa + premia za efekty pracy (łącznie ok 4-7 tys. brutto) wypłacane bez opóźnień, do 10-go dnia miesiąca.

– ubranie robocze

– atrakcyjny pakiet socjalny (premia świąteczna, karta Multisport, możliwość ubiegania się o pożyczkę zakładową)

– telefon służbowy

– zapewniamy noclegi w hotelach podczas podróży służbowych.

– pakiet atrakcyjnych szkoleń – możliwość poszerzenia uprawnień o prawo jazdy kat. C+E w    ramach programu szkoleń firmowych

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ECO-ABC Sp. z o.o. z siedzibą w  Bełchatowie przy ul. Przemysłowej 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest spółka ECO-ABC z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Przemysłowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych