Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

OFERTA PRACY – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Strona główna > OFERTA PRACY – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

ECO-ABC Sp. z o. o. jest liderem branży świadczącym usługi dostosowane do potrzeb i wymagań polskiej służby zdrowia, w zakresie transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych. Aktywnie zarządzamy czterema nowoczesnymi spalarniami odpadów. Posiadamy rozbudowaną bazę transportową, dzięki której jesteśmy w stanie szybko i sprawnie odbierać odpady zarówno z dużych aglomeracji jak i z mniejszych miast i miejscowości.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Miejsce pracy (województwa): dolnośląskie, opolskie, śląskie

Opis stanowiska:
• Sprzedaż usług na podległym terenie
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz zawieranie umów
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Opieka nad istniejącymi klientami
• Doradztwo dla klientów firmy
• Budowanie pozytywnych relacji z klientami Oczekiwania:
• Doskonała organizacja pracy i motywacja do działania
• Umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów
• Doświadczenie w kontaktach z klientem
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
• Gotowość do podróży służbowych
• Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
• Prawo jazy kat B Oferujemy:
• Pracę w ambitnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Narzędzia niezbędne do pracy
• Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@eco-abc.com.pl

wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych