Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Oferta pracy – Pracownik działu księgowości (Bełchatów)

Strona główna > Oferta pracy – Pracownik działu księgowości (Bełchatów)

ECO-ABC sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat, wyspecjalizowana  w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych. Obecnie poszukuje osób na stanowisko: Pracownik działu księgowości

Miejsce pracy: Bełchatów

Zakres obowiązków:

Dołączysz do Działu Księgowego, gdzie będziesz mógł/mogła wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, tj.:

  • Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami księgowymi i podatkowymi
  • Uzgadnianie kont
  • Nadzór nad przestrzeganiem zewnętrznych i wewnętrznych zasad prowadzenia ksiąg
  • Monitorowanie zmian w przepisach rachunkowych i podatkowych
  • Wsparcie pracy przełożonego Zastępcy Głównego Księgowego/ Głównego Księgowego
  • Współpracę z innymi działami w zakresie dotyczącym księgowości i podatków

Zapraszamy do zespołu księgowego, w którym nadrzędną wartością jest dobra komunikacja i praca zespołowa.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze polskiej księgowości
  • Praktyczna wiedza z obszaru księgowości i podatków
  • Preferowane wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, rachunkowość, finanse
  • Znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych i przepisów VAT
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość pakietu Sage Symfonia
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Szybkość uczenia się

Jeśli to Ciebie szukamy, zaaplikuj.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pozytywną energię i profesjonalne wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań
  • Realne możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w różnych obszarach księgowości
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych