Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Informacja BDO

Strona główna > Informacja BDO

INFORMACJA

Ponownie informujemy/przypominany, że Nasza firma dbając o Państwa wygodę i czas przygotowała gotowe rozwiązanie informatyczne, które pozwala na zintegrowanie naszego systemu z Państwa profilem BDO. Dzięki integracji będziemy mogli w Państwa imieniu podczas odbioru odpadów wystawiać elektroniczne karty przekazania odpadu. Opis procesu zintegrowania znajdą Państwo w zakładce „BDO”.

Jednocześnie przypominamy, iż obowiązani są Państwo zgodnie z art. 66 pkt. 1 ustawy o odpadach do prowadzenia na bieżąco ilościowej i jakościowej ewidencji (zakładka w BDO : Ewidencja odpadów_Karty ewidencji odpadów) oraz do składania corocznych sprawozdań za pośrednictwem systemu BDO (do 15 marca).

WAŻNE

Kontrahenci w przypadku zmian wymagających aktualizacji (np. zmiana miejsca prowadzenia działalności, dodanie numeru MPD) są zobowiązani do wypełnienia wniosku aktualizacyjnego w systemie BDO w terminie 30 dni od dnia dokonania przedmiotowej zmiany oraz do mailowego/pisemnego poinformowania nas o dokonanych zmianach (biuro@eco-abc.com.pl)

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych

© 2018 ECO-ABC Sp. z o.o. | tel: (44) 633 37 72 | email: biuro@eco-abc.com.pl.

Projekt i wykonanie: ITCENTER.PL

RODO – Klauzula informacyjna