Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

ECO-ABC informuje o zakupie Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego

Strona główna > ECO-ABC informuje o zakupie Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego

ECO-ABC informuje o zakupie Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego.

Dziękujemy władzom miasta Olsztyn za zaproszenie do negocjacji. Podczas rozmów spotkaliśmy się z dużym profesjonalizmem oraz życzliwością przedstawicieli sprzedawanej firmy, jak i miasta. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pana Prezydenta oraz Wiceprezydenta miasta Olsztyn, których profesjonalna i zdecydowana postawa umożliwiła osiągnięcie porozumienia. Dzięki staraniom władz Olsztyna ostatecznie zapłaciliśmy więcej niż we wstępnych założeniach.

Spółka ECO-ABC jest obecna na rynku polskim od ponad 28 lat. Dysponuje zespołem profesjonalistów, których atutami są doświadczenie i wiedza.

Zakup Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego umożliwi modernizację i unowocześnienie zakładu oraz dalszy rozwój firmy. Będzie to pierwszy w północno-wschodniej Polsce zakład termicznego przekształcania odpadów medycznych na wysokim technologicznym poziomie, w którym pracownicy będą otrzymywać godziwe wynagrodzenie. Zatrudnienie w zakładzie ulegnie zwiększeniu. Jesteśmy dumni z faktu, że w należących do ECO-ABC zakładach pracownicy pracują do emerytury i zarabiają o około 50% więcej niż u innych.

Zakup Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego niesie za sobą duży potencjał. Jest to jeden z kluczowych elementów wzrostu i wzmocnienia konkurencyjności firmy. Jesteśmy pewni, że jeśli połączymy to, co w nas najlepsze, wówczas zapewnimy optymalne rozwiązania dla wszystkich placówek służby zdrowia województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych

© 2018 ECO-ABC Sp. z o.o. | tel: (44) 633 37 72 | email: biuro@eco-abc.com.pl.

Projekt i wykonanie: ITCENTER.PL

RODO – Klauzula informacyjna