Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

ECO-ABC fundatorem Pomnika Medyków

Strona główna > ECO-ABC fundatorem Pomnika Medyków

Wyrażamy wdzięczność dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie za możliwość uczestnictwa w sfinansowaniu realizacji pomnika „Drzewo życia” w hołdzie Pracownikom służby zdrowia za poświęcenie, heroizm i oddanie w pandemii COVID-19.

Pragniemy podziękować wszystkim pracownikom służby zdrowia za ich profesjonalizm i zaangażowanie, które inspirowały nas do przezwyciężenia lęku, dzięki czemu zapewniliśmy ciągłość w obsłudze wszystkich placówek ochrony zdrowia w czasie pandemii.

Pan Dyrektor Marcin Jędrychowski podkreślił:

„Ten pomnik to niezwykły symbol ludzkich relacji, współpracy i zależności. Dowód na to, że działając razem, tworzymy stabilną, silną konstrukcję, której nie zniszczą – nawet najsilniejsze – przeciwności”.

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita zauważył:

„To Państwo – ratownicy medyczni, krakowskie pogotowie ratunkowe, szpitalne oddziały, lekarze, pielęgniarki w tym najtrudniejszym momencie historii ochrony zdrowia zdali egzamin i zaangażowali się w ten ekstremalny czas”.

Twórca pomnika profesor Karol Gąsienica-Szostak przypomniał:

„Pomnik jest formą upamiętnienia heroicznej walki lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, ale też samych pacjentów o zdrowie a często przetrwanie”.

Dziękujemy za umożliwienie udziału w realizacji symbolu ludzkiej solidarności i wyrażenia głębokiej wdzięczności wszystkim Pracownikom służby zdrowia zaangażowanym w trudnej walce z pandemią i oddajemy hołd tym, których COVID-19 zabrał.

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych

© 2018 ECO-ABC Sp. z o.o. | tel: (44) 633 37 72 | email: biuro@eco-abc.com.pl.

Projekt i wykonanie: ITCENTER.PL

RODO – Klauzula informacyjna