Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Ogłoszenie o pracę – Sprzątaczka (KRAKÓW)

Strona główna > Ogłoszenie o pracę – Sprzątaczka (KRAKÓW)

ECO-ABC Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko pracy – Sprzątaczka

Miejsce pracy: Kraków, ul. Dymarek 7

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, korytarzy, sanitariatów
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 13.00

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: biuro.krakow@eco-abc.com.pl
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji
Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych