Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Ogłoszenie o pracę – SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA (Bełchatów)

Strona główna > Ogłoszenie o pracę – SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA (Bełchatów)

ECO-ABC Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat, wyspecjalizowana
w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Bełchatów

Opis stanowiska:

  • prowadzenie bieżącej ewidencji odpadów w bazie BDO
  • realizacja zadań związanych z obsługą procesów wewnątrz firmy, wykonywanie sprawozdań środowiskowych
  • bieżące monitorowanie oraz raportowanie ilości odpadów przyjmowanych i wytwarzanych
  • monitorowanie wymagań prawnych oraz zmian w zakresie ochrony środowiska
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydania decyzji/ pozwoleń związanych z ochroną środowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ochrona środowiska lub pokrewne
  • min 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa w zakresie gospodarki odpadami
  • samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • doświadczenie w obsłudze bazy BDO
  • znajomości pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją: pozwolenia sektorowe, pozwolenia zintegrowane
  • mile widziane doświadczenie w administracji publicznej

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych