Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Ogłoszenie o pracę na stanowisko GŁÓWNA KSIĘGOWA (Bełchatów)

Strona główna > Ogłoszenie o pracę na stanowisko GŁÓWNA KSIĘGOWA (Bełchatów)

ECO-ABC Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat, wyspecjalizowana  w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Główna Księgowa.

Miejsce pracy: Bełchatów.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy
    o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Współodpowiedzialność za politykę rachunkowości zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych w firmie,
  • Współpraca z audytorami w procesie badania sprawozdań finansowych,
  • Współpraca i reprezentowanie Spółki przed instytucjami i podmiotami zewnętrznymi (Banki, Urzędy Skarbowe, GUS, raportowanie bilansu płatniczego NBP, etc.)
  • Terminowe sporządzanie i rozliczanie deklaracji podatkowych VAT, JPK, CIT, PIT, podatku od nieruchomości,
  • Weryfikacja i kontrola płatności, nadzór nad płynnością finansową spółki,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP,
  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu kadrowo – księgowego,
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb Zarządu

Wymagania:

  • Minimum 10 letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej w firmie zatrudniającej powyżej 50 pracowników
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (szczególnie MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Sage Symfonia
  • Mile widziana znajomość programu Enova
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych, zeznań rocznych

i deklaracji podatkowych

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Szybkość uczenia się

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pozytywną energię i profesjonalne wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji
Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych