Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Ogłoszenie o pracę KONSERWATOR – ŚLUSARZ/SPAWACZ (Kraków)

Strona główna > Ogłoszenie o pracę KONSERWATOR – ŚLUSARZ/SPAWACZ (Kraków)

ECO-ABC Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat, wyspecjalizowana w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie do naszej spalarni w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR – ŚLUSARZ/SPAWACZ

OPIS STANOWISKA

  • obsługa techniczna urządzeń instalacji do utylizacji odpadów
  • obsługa narzędzi i elektronarzędzi ślusarskich
  • uczestnictwo w pracach remontowych i naprawczych na terenie spalarni
  • dbałość o wysoką sprawność techniczną maszyn i urządzeń

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. zawodowe, np. spawacz, ślusarz, elektryk
  • uprawnienia poparte doświadczeniem w spawaniu metodami 111, 131, 135 (elektroda, Mag i MIG)
  • mile widziane spawanie metodą 141 TIG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętności z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wykonywania pracy na stanowiskach eksploatacji urządzeń ciśnieniowych i instalacji energetycznych Gr. 2
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub ciepłowniczej
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze plus stawka za godziny remontowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet socjalny
Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych