Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

OFERTA PRACY – Specjalista ds. zamówień publicznych

Strona główna > OFERTA PRACY – Specjalista ds. zamówień publicznych

ECO-ABC sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat wyspecjalizowana w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych. Obecnie poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych. Miejsce pracy: Bełchatów

Opis stanowiska pracy:

  • monitorowanie ogłoszeń przetargowych
  • analiza specyfikacji istotnych warunków zamówienia
  • przygotowywanie ofert oraz kompletowanie dokumentacji przetargowej
  • pozyskiwanie aktualnych dokumentów formalno-prawnych niezbędnych do przygotowania ofert
  • monitorowanie złożonych ofert
  • analiza umów przetargowych oraz przygotowywanie aneksów do umów
  • prowadzenie ewidencji złożonych przetargów oraz podpisanych umów
  • wsparcie działu handlowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane prawnicze
  • doświadczenie co najmniej 2 lata
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność, dokładność oraz systematyczność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie do 21 czerwca 2018 r.  dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
na adres biuro@eco-abc.com.pl

Jeżeli interesuje Cię praca w zespole, gdzie wysiłek jest doceniany, złóż swoje CV.

W przesyłanych dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli :

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z poz. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ECO-ABC Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”.

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych