Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Oferta pracy-Specjalista ds. gospodarki odpadami (Bełchatów)

Strona główna > Oferta pracy-Specjalista ds. gospodarki odpadami (Bełchatów)

Specjalista ds. gospodarki odpadami

Miejsce pracy – Bełchatów

Zakres obowiązków:

– monitorowanie stanu formalno-prawnego zakładu w zakresie ochrony-środowiska,

– udział w opracowywaniu pozwoleń i analiz środowiskowych,

– samodzielne opracowywanie wniosków o wydanie zezwoleń w zakresie gospodarki odpadami,

– współpraca z administracją publiczną,

– sporządzanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji OŚ,

– zbieranie danych środowiskowych z działalności zakładu do sprawozdań, sporządzanie sprawozdań,

– obsługa systemu BDO (wyznaczony zakres),

– nadzorowanie i kontrola terminowego wykonywania niezbędnych pomiarów, badań,

– uczestnictwo w realizowaniu polityki środowiskowej,

Nasze wymagania:

– wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska,

– znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie ochrony środowiska, szczególnie gospodarki odpadami (warunek konieczny),

– wiedza praktyczna z zakresu pozwoleń/ zezwoleń, w tym pozwoleń zintegrowanych, operatów powietrznych, pozwoleń wodnoprawnych,

– minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (warunek konieczny),

– znajomość obsługi systemu BDO,

– dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej,

– komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,

– wysoki poziom zaangażowania,

– prawo jazdy kat. B

– gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych.

Oferujemy :

– umowę o pracę,

– konkurencyjne wynagrodzenie, premię,

– benefity ( karta MultiSport, dofinansowanie do wczasów)

– stabilne zatrudnienie,

– możliwość rozwoju kariery zawodowej

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych