Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Oferta pracy – Koordynator ds. transportu (Kraków)

Strona główna > Oferta pracy – Koordynator ds. transportu (Kraków)

ECO-ABC sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat, wyspecjalizowana w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych. Obecnie poszukuje osób na stanowisko: Koordynator ds. transportu.

Miejsce pracy: Kraków

– praca w godz. 7.00 – 15.00 (od poniedziałku do piątku)

WYMAGANIA

– wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o profilu transport/ logistyka

– umiejętność obsługi komputera (pakiet Office),

– znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców

– doświadczenie w dziale logistyki min. 2 lata

– umiejętność kierowania zespołem pracowników

– wysokie zdolności interpersonalne

– wysoka kultura osobista

– prawo jazdy kat. B

OPIS STANOWISKA

– Ustalanie i optymalizacja tras przejazdu pojazdów

– Nadzór nad terminowym odbiorem odpadów od kontrahentów

– Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem kart drogowych

– Nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów przez kierowców

– Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z transportem w ścisłej współpracy
z innymi działami

– Sporządzanie raportów i zestawień dot. pracy kierowców

– Obsługa kontrahentów poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy

– Organizowanie bieżących napraw

OFERUJEMY

– Pracę na pełen etat z umową o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– Niezbędne narzędzia pracy

– Atrakcyjny pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres biuro@eco-abc.com.pl

Jeżeli interesuje Cię praca w zespole, gdzie wysiłek jest doceniany, złóż swoje CV.

W przesyłanych dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli :

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z poz. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ECO-ABC Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”.

Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych