Odwiedź nas również na: Facebook Twitter Instagram Linkedin

Oferta pracy – Kierownik elektrowni spalającej biomasę (Kraków)

Strona główna > Oferta pracy – Kierownik elektrowni spalającej biomasę (Kraków)

ECO-ABC sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat, wyspecjalizowana  w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych. Obecnie poszukuje osób na stanowisko: Kierownik elektrowni spalającej biomasę.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • organizacja i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich węzłów technologicznych
  • odpowiedzialność za proces generowania energii elektrycznej oraz sterowanie procesem, systemem spalania, kotłem i turbogeneratorem
  • nadzór nad likwidacją awarii i przestojów
  • dbałość o wysoką sprawność techniczną maszyn i urządzeń
  • planowanie i nadzorowanie przeglądów i remontów
  • zwiększenie wydajności, ograniczanie kosztów zw. z eksploatacją maszyn i urządzeń
  • umiejętność kreowania profesjonalnej atmosfery pracy

Wymagania:

  • wykształcenie  techniczne
  • minimum 5 letni staż pracy, w tym 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • znajomość przepisów z zakresu dozoru i eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych
  • znajomość technologii wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej
  • doświadczenie w branży energetycznej lub ciepłowniczej
  • umiejętność podejmowania szybkich, trafnych decyzji i rozwiązywania problemów
  • skuteczność w działaniu, cechy lidera

Mile widziane:

  • uprawnienia energetyczne gr I i II w zakresie dozoru lub eksploatacji
  • uprawnienia SEP kat. D i E, Gr 1 i 2

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny
Odwiedź nas również na: Facebook Instagram YouTube
Projekty współfinansowane z funduszy unijnych